Про Компанію

   Компанія "Ларус" - товариство з обмеженою відповідальністю, яке було створено в 1998 році. Основна сфера діяльності ТОВ «Ларус» - імпорт та оптова торгівля сировиною для харчової промисловості України. Компанія має чотири офіси: у Львові, Києві, Рівному та Донецьку. Компанія «Ларус» працює на ринку вже 16 років і є визнаним лідером у своїй галузі, про що свідчить перемога компанії в 2006 році в Національному бізнес-рейтингу та присвоєння їй титулу лідера у сфері оптової торгівлі кавою, чаєм і прянощами. ТОВ «Ларус» посів третє місце за такими критеріями, як обсяг реалізованої продукції, продуктивність праці, розмір чистого прибутку і заробітної плати.

   Ми постачаємо продукцію на такі українські підприємства як: ВАТ «Полтавакондитер», ЗАТ «АВК», ТДВ «ЖЛ», ДП КК «Рошен», ВАТ «Львівська КФ Світоч», ЗАТ «Лагода», ТОВ «Луцьккондитер», ТОВ «БМБ компаунд », ПАТ« Ласощі », ВАТ« Львівський холодокомбінат »та інші.

    Компанія «Ларус» поставляє для виробників харчових продуктів широкий асортимент какао продуктів (какао порошки, какао терте, какао масло), сухий яєчний білок і сухий яєчний жовток, рідкий соняшниковий та соєвий лецитин, рослинні жири, кокосову стружку, згущене молоко, горіхи, родзинки , цукати і т.д .. Вищезазначена сировину імпортується з Німеччини, Нідерландів, Франції, Польщі, Туреччини, Малайзії, Китаю, Сполучених Штатів Америки та ін.

    Нашими основними зарубіжними партнерами виступають: ADM Cocoa Polska (Польща), ADM Specialty Ingredients (Europe) BV (Нідерланди), JB Cocoa SdnBhd (Малайзія), Barry Callebaut (Польща), Igreca (Франція), Cargill (Нідерланди), Multy Aneka Pangan (Індонезія), Voicevale (Франція), PremiumVegetableOilSdn Bhd (Малайзія), Lionraisins (США), Catz BV (Голландія), Summit Almomds (США) та інші.

    У своїй діяльності компанія «Ларус» керується такими основними принципами: висока якість продукції, професійне обслуговування і лояльні ціни. Успіх компанії забезпечується відданою роботою досвідчених працівників. ТОВ «Ларус» регулярно відправляє своїх представників на міжнародні виставки і знаходиться в постійному пошуку нових ділових можливостей, нових партнерів, кращих пропозицій та продукції вищої якості.